TURSKI KUP

Težak udarac za Prosinečkog, trećeligaš izbacio Kayserispor

Damir Krajač/CROPIX

Robert Prosinečki doživio je još jedan težak udarac na klupi turskog prvoligaša Kayserispora. Njegova momčad jučer je u sklopu osmine finala Turskog kupa gostovala kod osmoplasiranog trećeligaša Tokatspora i izgubila sa 1:0. Za veliki uspjeh i prolaz domaćina zabio je Yasar u 19. minuti, a gosti su od 61. minute igrali bez isključenog Yokuslua. Mediji u državi raspisali su se o ovoj utakmici, pišući da je momčad vrijedna 860.000 eura izbacila družinu koja na tržištu vrijedi čak 21 milijun eura...

Prosinečki je prije 40 dana nakon 3:0 poraza od Bešiktaša podnio ostavku, ali se ipak vratio. Od tada je njegova momčad u prvenstvu dobila jednu od četiri ligaške utakmice i u prvenstvu Turske nakon 15 odigranih kola drži pretposljednju 17. poziciju. U Kupu je prije desetak dana uspio izbaciti drugoligaša 1461 Trabzon na svom travnjaku, ali je Tokatspor, klub iz pokrajine Anatolije, bio previsoka prepreka. Situacija definitivno nije laka, čekaju se sljedeći potezi hrvatskog trenera...

25. travanj 2024 06:16