MUP nije zadovoljan zaštitarima S. Marića
Porpusti zaštitara na utakmici sa Andorom bili su i posebna tema na konferenciji za novinare u HNS-u. - Moramo naglasiti da zaštitari nisu obavili svoj posao i zato imamo posebne razgovore. I mi se pitamo kako se moglo dogoditi da se unese toliko baklji. Ne smijem niti reći koliko ih je zapaljeno - rekao je glavni tajnik HNS-a Zorislav Srebrić.
Direktor Zlatko Marić naglasio je da se pritužbe na redarsku službu nakon bakljade na utakmici s Andorom neće se ponoviti na ogledu s Engleskom, za koju će biti poduzete strože mjere osiguranja.
- Nikakvih promjena neće biti. Sokol Marić Security 'pokrit' će ovu utakmicu kao i one do sada. Mi smo jedina tvrtka koja ima toliko ljudstva te smo jedini u mogućnosti za ovakvo javno okupljanje osigurati dovoljan broj zaštitara. Oni će doći autobusima iz podružnica od Dubrovnika do Vukovara. Nažalost, u javnosti je bilo nekih prigovora, no Sokol Marić ne snosi odgovornost za ekscese koji su se dogodili. Radilo se o čistom prebacivanju odgovornosti - rekao je direktor Sokola Zlatko Marić.
Direktor Marić naglasio je još nešto vrlo znakovito za ovakva zbivanja na sportskim terenima: - Bez represije se ne mogu spriječiti ekscesi. Ne može to ni specijalna policija. U tom pravcu treba djelovati kako bi se ekscesni pojedinci izdvojili iz mase pravih navijača. Malo ih je, ali uvijek rade probleme.
'SAKRILI SU NJENE KOSTI'
Glavni katolički egzorcist tvrdi: Nestala 15-godišnjakinja pokopana u grobu talijanskog mafijaša oteta je zbog seksualnih zabava u Vatikanu!
APELIRAJU NA DRŽAVE I ECB DA ZAUSTAVE KRIZU NA VRIJEME








