NAVIJAČI OGORČENI
FOTO BBB-i s ulaznicama nisu mogli na utakmicu. Navijači izvrijeđali Gopca!
-
Emil Conkic / Blic / CROPIX
U dogovoru hrvatskog i srpskog MUP-a odlučeno je da se organizirane navijačke skupine neće puštati u Srbiju makar svi ti navijači imali karte
BEOGRAD - Hrvatski navijači koji su kombijima došli u Srbiju ostali su ogorčeni nakon što su saznali da su tri autobusa s BBB-ima vraćeni sa srpske granice. Tvrde kako su svi navijači u autobusima imali karte za večerašnju utakmicu.
FOTO Prvi hrvatski navijači ušli u BG Arenu! Ispred dvorane demoliran hrvatski automobil
No, prema riječima pripadnika srpske policije, u dogovoru s dvojicom pripadnika hrvatskog MUP-a odlučeno je da se organizirane navijačke skupine neće puštati u Srbiju makar svi ti navijači imali karte za susret Hrvatske i Srbije u Beogradskoj areni.
Upravo su iz tog razloga čelnici Hrvatskog rukometnog saveza, predvođeni Zoranom Gopcem, pred Beogradskom arenom od strane bijesnih navijača dočekani salvom uvreda.
- Prodane duše, smradovi, došli ste tu uživati u foteljama. Zašto niste propustili naše ljude?! Sram vas bilo - sijevalo je prema čelnicima HRS-a i njihovim uzvanicima pri čemu smo iz salvi uvreda izostavili one najteže.

