Naslovnica Vijesti Komentari Sport J2 Vita Kultura Spektakli Fotogalerije

Naslovnica >> Sport >> FOTO: Niko za kaznu skupljao lopte

FOTO: Niko za kaznu skupljao lopte

Objavljeno: 11. 03. 2010. 07:56

Uređeno: 11. 03. 2010. 08:23

Autor: Agencija Totalsport

img

Niko Kranjčar u četvrtak je na treningu Tottenhama imao posebno zaduženje. Hrvatski je nogometaš morao skupljati lopte jer je bio najslabiji u pucanju na gol...

Pomoćni trener Les Ferdinand dobacivao je lopte koje su Tottenhamovi nogometaši morali ubaciti u gol, otprilike s vrha šesnaesterca. Tražila su se dva pogotka za uspješno zaključivanje posla.

Da bi priča bila zanimljivija, u konačnici se za izbjegavanje skupljanja lopti, vodio hrvatski dvoboj između Kranjčara i Vedrana Ćorluke, a naš je veznjak izvukao deblji kraj.

Da bi Kranjčaru otežali posao, suigrači su mu napucavali lopte po cijelom terenu uz salve smijeha. A hrvatski je reprezentativac obišao sve kutove igrališta za trening u potrazi za loptama.

Ćorluka: Navijat ću za Palaciosa na Mundijalu

Hrvatski nogometni reprezentativac i branič londonskog Tottenhama Vedran Ćorluka konstatirao je da njegov suigrač iz Hondurasa Wilson Palacios daje svoj maksimum i na svakom treningu, a ne samo na utakmicama.

- Wilson je vrlo čvrst, ide žestoko u duele i na treninzima. Jednostavno je takav. Teško je igrati protiv njega. Ne volim kada smo suparnici na treningu, jer će te uvijek naganjati do kraja, a neće se ustručavati malo i udariti - opisao je svog suigrača Ćorluka, a onda nastavio u ozbiljnijem tonu.

- Neka je samo takav, ne smeta mi to. Takav igrač nam i treba u momčadi, koji unosi agresivnost u igru, a zna sve o nogometu.

Na kraju, Ćorluka je u izjavi za Spurs TV sjetno zaključio:

- Palacios je odličan igrač, navijat ću za njega na Svjetskom prvenstvu.

Palaciosov Honduras će, za razliku od Hrvatske, igrati na Svjetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici…

img img img

Λ VRH


Prebaci se na: