NERVOZA U CITYJU

VIEO Svađa Kolarova i Balotellija oko slobodnog udarca, Mancini ljut: 'Htio sam ga mijenjati u 5. minuti!'

Balotelli je očigledno sam želio pucati, ali Kolarov za tu opciju ''nije htio ni čuti''. Podigao je loptu s tla i odmahnuo Balotelliju neka se odmakne

Aleksandar Kolarov i Mario Balotelli svađali su se poput male djece koji će od njih dvojice izvesti slobodni udarac u 64. minuti subotnje prvenstvene utakmice protiv Sunderlanda na Etihadu...

Namjestio je Kolarov loptu za izvođenje ''slobodnjaka'' u zoni udarca. Balotelli je očigledno sam želio pucati, ali Kolarov za tu opciju ''nije htio ni čuti''. Podigao je loptu s tla i odmahnuo Balotelliju neka se odmakne. Talijanski napadač je i dalje bio uporan, pa ga je prvo morao udaljavati od lopte De Jong, a nakon toga i Kompany. City je u tim trenucima gubio s 3-1.

Na kraju se iz tog slobodnog udarca nije dogodilo ništa, ali su kasnije upravo Balotelli i Kolarov svojim golovima spasili City od poraza. Završilo je 3-3. No, i s tim rezultatom je Manchester City umanjio svoje izglede za osvajanje prvenstva u utrci s gradskim rivalom Unitedom.

Balotelli je, inače, zabio dva gola na utakmici, prvi iz penala u prvom poluvremenu, ali ga je njegov sunarodnjak Roberto Mancini, menadžer Cityja, umalo povukao iz igre već nakon pet minuta igre...

- Balotelli nije igrao dobro. Razmišljao sam zamijeniti ga već nakon pet minuta utakmice, ali je kasnije ipak zabio dva gola. U utakmicama poput ove bi nam napadači trebali donositi razliku, ali ne u zadnjih par minuta utakmice, već u onim ranijim minutama. U utakmicama kao što je bila ova bi Mario ili Edin Džeko trebali zabiti dva ili tri gola – izjavio je Mancini.

26. travanj 2024 00:18