ISABELLA BONOTTO Afp
NEBESKI SKOK

Ante je ponovno oduševio i spasio svoj klub na teškom gostovanju kod Juventusa
Piše: SNObjavljeno: 19. rujan 2021. 22:42

Juventus i Milan remizirali su u četvrtom kolu Serie A. Konačan rezultat u Torinu bio je 1:1, a pogodak za gostujuću momčad postigao je Ante Rebić.

Sve je kao iz bajke krenulo za domaćine. Milan je bio u napadu, no Juve se domogao lopte, a Paulo Dybala sjajno uposlio Alvara Moratu koji zabija već u četvrtoj minuti susreta. Bila je to školska, vrhunski odrađena kontra...

POGODAK MORATE ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE

Mreže su potom mirovale sve do 76. minute kada je Sandro Tonali sjajnim ubačajem pronašao Antu Rebića, a on nebeskim skokom nadmudrio Wojciecha Szczesnog i zabio za konačnih 1:1.

Hrvatski napadač tako je još jednom potvrdio fantastičnu formu. Podsjetimo, ranije je ovoga tjedna zabio u porazu od Liverpoola (3:2), a tri dana prije toga upisao je i dvije asistencije u pobjedi Milana nad Lazijom (2:0).

Nakon što je izjednačio na 1-1, Rebić je u 83. minuti imao priliku i dovesti Milan u vodstvo, ali je pucao preko grede.

Grafika za SN: SofaScore
SofaScore

Milan se ovim bodom poravnao na vrhu ljestvice s gradskim rivalom Interom, oba sastava imaju po 10 bodova, dok je Juventus i dalje u zoni ispadanja, 18. s dva boda.

POGODAK REBIĆA POGLEDAJTE OVDJE

VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 1-1

U 5. kolu Bundeslige VfL Wolfsburg i Eintracht Frankfurt sz igrali 1-1, pa je Wolfsburg zadržao drugo mjesto.

Lammers (38) je doveo goste u vodstvo, da bi Weghorts (70) donio Wolfsburgu bod.

Wolfsburg i Bayern vode s po 13 bodova, a Eintracht je tek 15. s četiri boda. (Hina)

25. travanj 2024 02:17