DAMIR KRAJAC Cropix
RIJEŠIO JE UTAKMICU

Martin Baturina se nametnuo kao veliki junak pobjede Dinama nad Hajdukom.
Piše: SNObjavljeno: 21. svibanj 2022. 22:32

Martin Baturina junak je Dinama. Ovaj 19-godišnji veznjak je u samoj završnici velikog derbija protiv Hajduka upisao asistenciju i pogodak kojima je donio veliko slavlje svojoj momčadi.

Kada je Marko Livaja u 4. minuti sudačke nadoknade postigao gol za 1:1 izgledalo je kao da će Splićani odnijeti bod s Maksimira. No, onda je Ante Čačić posegnuo za Martinom Baturinom. On je odmah nakon Livajinog gola ušao u igru umjesto Luke Ivanušeca, a nekoliko minuta kasnije pretvorio se u junaka utakmice.

Prvo je u 100. minuti utakmice, koja je produžena zbog velike bakljada Bad Blue Boysa, Baturina sjajno probio desnu stranu te ubacio loptu na drugu stranu koju je Mislav Oršić bez problema poslao iza leđa Lovre Kalinića.

No, to nije bilo sve. Par minuta kasnije akciju je povukao Luka Menalo, Baturina sve dobro pratio te došao do lopte u šesnaestercu Hajduka. Namjestio se na lijevu nogu te sjajnim udarcem savladao Kalinića za konačnih 3:1.

24. travanj 2024 22:20