VALERY HACHE
ČETVRTA POBJEDA U NIZU

Niko Kovač je posložio stvari! Monaco novom velikom pobjedom najavio borbu za vrh, tablica sve govori

Monaco je upisao i četvrtu pobjedu u nizu, i ponovno su Kovačevi nogometaši zabili tri gola
Piše: HinaObjavljeno: 29. studeni 2020. 17:22

Nogometaši Monaca, koje vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu nakon što su u susretu 12. kola Le Championnata pobijedili Nimes sa 3:0.

Golove za momčad iz Kneževine zabili su Diop (19), Martins (75) i Volland (77), a gosti su od 69. minute igrali bez isključenog Lucasa Deauxa.

Identičnu pobjedu ostvario je i Lyon protiv Reimsa. Junak pobjede "lavova" bio je Karl Toko Ekambi koji je postigao prvi, a potom asistirao za iduća dva gola domaćina.

Kamerunski napadač je zabio za 1-0 u 22. minuti, u 49. je asistirao Bruni Guimaraesu za 2-0. da bi Moussa Dembele na Ekambijevo dodavanje u 66. minuti zabio za konačnih 3-0.

Lyonov put prema pobjedi olakšalo je isključenje Moreta Cassame u 32. minuti.

Angers je na gostovanju pobijedio Lens sa 3-1, a Mateo Pavlović nije nastupio za goste.

U posljednjem susretu 12. kola St Etienne i Lille su odigrali 1-1 čime su gosti propustili priliku dostići vodeći PSG.

St Etienne je poveo u 33. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Wahbi Khazri, a izjednačio je Jonathan Ikone u 65. minuti.

Domagoj Bradarić je za Lille igrao do 68. minute.

Na ljestvici vodi PSG sa 25 bodova, Lyon je skočio na drugo mjesto sa 23 boda, koliko imaj i Montpellier, te Monaco.

Lille je peti, a večerašnjom pobjedom protiv St Etiennea dostigao bi lidera PSG.