Simon Sluga (arhiva)
 MATIJA DJANJESIC/CROPIX Cropix
UZBUDLJIVI CHAMPIONSHIP

Alen Halilović asistirao i odigrao gotovo cijelu utakmicu, Vatreni primio tri gola nakon vodstva - 3:0

Luton Simona Sluge imao je na poluvremenu čak tri gola prednosti, ali ni to nije bilo dovoljno...
Piše: K. GuberinaObjavljeno: 18. rujan 2021. 22:05

Reading je u 8. kolu 2. engleske lige na gostovanju šokirao Fulham (2:1), a Alen Halilović na travnjaku je proveo 88 minuta i asistirao za drugi pogodak dvostrukog strijelca Ejarije, dok je reprezentativni vratar Simon Sluga primio tri gola u remiju svog Lutona protiv Swanseaja (3:3).

Luton je na poluvremenu imao 3:0 na svom stadionu, činilo se da je tu prednost nemoguće prokockati, ali ipak nije stigao do pobjede. Luton je 13. uz 10 bodova na kontu koliko ima i 14. Reading. Vodeći je Bournemouth s 18 bodova.

25. travanj 2024 06:47