MATTEO CIAMBELLI Nurphoto Via Afp
TAKO SE TO RADI

Alen Halilović zabio spektakularan prvi pogodak na Otoku i donio pobjedu svom novom klubu u završnici

Nakon pobjede momčad Birminghama se trenutačno nalazi na 21. mjestu Championshipa
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. veljača 2021. 20:16

Momčad Birminghama je u 33. kolu engleskog Championshipa stigla do pobjede 2:1 protiv Queens Park Rangersa, a junak susreta bio je Alen Halilović. No, krenimo redom, Charlie Austin je u 44. minuti susreta pogodio za vodstvo gostiju, da bi domaćin izjednačio u samoj završnici susreta (82. minuta) preko Kristiana Pedersena.

Ohrabeni izjednačujućim pogotkom domaćini su svim silama krenuli po pobjedu što se i dogodilo tri minute kasnije kada je mrežu QPR-a zatresao Alen Halilović. Sjajno se Hrvat izvukao na udarac na nekih 18 metar od gola i pogodio sami donji desni kut za veliku pobjedu Birminghama.

Valja istaknuti kako je ovo bio prvi pogodak Halilovića za novi klub, a u igru je ušao u 63. minuti utakmice. Birmingham se trenutačno nalazi na 21. mjestu Championshipa.

16. travanj 2024 21:34