NEIL HANNA Afp
MELJU SVE PRED SOBOM

Još jedna sjajna utakmice Borne Barišića! Vatreni dvaput asistirao za novu pobjedu goropadnih Rangersa

Rangersi su ovom pobjedom stigli do 69 bodova, čak 23 više uz tri utakmice više od drugog Celtica
Piše: HinaObjavljeno: 23. siječanj 2021. 18:43

Lijevi branič hrvatske nogometne reprezentacije Borna Barišić bio je dvostruki asistent u 5-0 (3-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Ross Countyja u susretu 25. kola škotskog prventva.

Barišićeva ubacivanja iz kornera u pogotke su prevorili Helander u 28. minuti za 2-0 te Goldston u 81. minuti za konačnih 5-0.

Borna Barišić briljirao je protiv Ross Countyja
SOFASCORE
Statistike omogućava: Sofascore

Barišić je odigrao čitav susret za Rangerse koji su ovom pobjedom stigli do 69 bodova, čak 23 više uz tri utakmice više od drugog Celtica. Ross County je 10. sa 20 bodova, jednim više od 11. Motherwella i 12. Hamilton Academicala.

23. travanj 2024 17:02