SCREENSHOT
NEPOGREŠIV

Pogledajte dva strašna gola Nikole Vlašića u pobjedi CSKA, evo zašto je jedan od najskupljih Vatrenih!

Hrvatski reprezentativac zabio je dva gola, te je i asistirao u velikoj pobjedi protivnika Dinama
Piše: SNObjavljeno: 26. listopad 2020. 20:31

CSKA je slavio 5:1 u susretu 12. kola ruskog prvenstva, a opet je igrač utakmice - Nikola Vlašić. Dva gola i asistencija, dovoljno za još komplimenata na račun Vatrenog...

Na 2-0 je povisio Vlašić u 50. minuti lijepim golom sa 12 metara iskosa pogodivši suprotni kut. Osam minuta kasnije mladi Splićanin je fantastično zabio sa više od 20 metara za 3-0.

Vlašić statisktika protiv Arsenala
SOFASCORE

CSKA je ovom pobjedom jasno poslao signal Dinamu što ga očekuje u Rusiji, a susret je na rasporedu u četvrtak u Moskvi. Bit će to treći susret za CSKA u tjedan dana:

"Znamo da moramo igrati na tri fronte. Mislim da smo spremni za ovo. Ne vidimo velike tjelesne ili emocionalne probleme, pa ne razmišljamo o onome što se dogodilo jučer," kazao je trener moskovskog sastava Viktor Gončarenko.

Evo kako su izgledali golovi sjajnog Nikole Vlašića, možete ih pogledati - ovdje!

20. travanj 2024 07:03