SERHAT CAGDAS
DRAMA U FINIŠU

Šokantna završnica i nevjerojatan poraz Roberta Prosinečkog od izravnog suparnika za ostanak u ligi

Tri kola prije kraja momčadi koju vodi hrvatski trener sada ozbiljno prijeti ispadanje iz lige
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. srpanj 2020. 20:13

Kayserispor Roberta Prosinečkog upisao je šokantan poraz od Rizespora (3:2) u gostima i to u direktnom okršaju koji je odlučivao o ostanku u prvoj turskoj ligi.

Naime, Rizespor je poveo već u 11. minuti susreta pogotkom Braiana Samudija, a do kraja prvog dijela mrežu domaćina u 32. minuti pogodio je Diego Angelo i tako vratio stvari na početak.

Valja istaknuti kako je Kayserispor od 65. minute igrao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Gustavo Campanharo. Ipak, u 87. minuti goste je u vodstvo doveo Artema Kravets i izgledalo je kako će Veliki Žuti stići do vrijedne pobjede.

Ali, zatim se dogodio šok. U razmaku od samo dvije minute, točnije u 92. i 93. minuti domaći zabijaju za pobjedu, a junaci domaćih bili su Denys Harmash i Ivanildo Fernandes.

Kayserispor tri kola prije kraja sada čeka težak posao. Roberta Prosinečkog ima sudare protiv Gaziantepa te momčadi sa samog vrha Istanbul Bašakšehira i Trabzonspora.

24. travanj 2024 08:44