ALEXANDER VILF Sputnik Via Afp
BITKA ZA MOSKVU

Zenit doma nije uspio svladati Rostov, Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton
Piše: SNObjavljeno: 27. veljača 2021. 19:53

U Rusiji je nastavljeno prvenstvo, a u derbiju 20. kola Lokomotiv je u gradskom derbiju kao domaćin sa 2:0 svladao CSKA. Vedran Ćorluka i Nikola Vlašić odigrali su cijelu utakmicu, koju Vlašić neće pamtiti po dobrom.

Prvo je u 29. minuti promašio veliku priliku, a onda je u 72. minuti, kod rezultata 2:0, promašio kazneni udarac, poslao je loptu preko gola.

VLAŠIĆEVE PROMAŠAJE POGLEDAJTE OVDJE

Zenit je, pak, kao domaćin odigrao 2:2 s Rostovom, a Dejan Lovren je za momčad iz St. Peterburga odradio 90 minuta i dobio žuti karton. Lider Zenit ima 42 boda, pet više od drugoplasiranog CSKA, dok je Lokomotiv na 6. mjestu sa 31 bodom.

21. travanj 2024 14:26