Vargas pogodak
 SCREENSHOT
MA MAJSTORE

Pravi mali ‘slalom‘ Vargasa dogodio se u 33. minuti susreta kada je nanizao nekoliko protivničkih igrača
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. prosinac 2020. 12:59

Peruanac Cristian Vargas strijelac je jednog od najboljih golova sezone u godini na izmaku. Naie, spomenuti je pretrčao gotovo polovicu igrališta i na svom putu do gola ispremiješao gotovo čitavu protivničku momčad. U utakmici u kojoj je Juan Aurich pobijedio Alianzu 4:2, Vargas je postigao zaista poseban pogodak.

Pravi mali 'slalom' Vargasa dogodio se u 33. minuti susreta kada je nanizao nekoliko protivničkih nogometaša, da bi potom kroz noge vratara polao loptu u mrežu. Ipak, nije ovaj pogodak bo dovoljan da njegova momčad napravi nešto više protiv Auricha.

18. travanj 2024 13:00