Navijači Cityja su okupirali travnjak nakon pobjede nad Aston Villom

OLI SCARFF Afp
DOŠAO NOVI NASLOV

Manchester City je po četvrti put u posljednjih pet sezona osvojio naslov prvaka Engleske.
Piše: SNObjavljeno: 22. svibanj 2022. 20:09

Manchester City je prvak Engleske! 'Građani' su u posljednje kolo ušli s bodovnom prednošću pred Liverpoolom i trebali su to samo obraniti na domaćoj utakmici protiv Aston Ville. No, to nije išlo lako.

Aton Villa je vodila 2:0 do 76. minute, a onda je krenuo Cityjev uragan. S 3 gola u 5 minuta došli su do pobjede i naslova prvaka Engleske. Navijači su na Etihadu proživjeli pravu dramu, ali su nakon posljednjeg sudačkog zvižduka uletjeli na travnjak i napravili pravu ludnicu.

Uslijedila je i posprdna pjesma posvećena Stevenu Gerrardu, treneru Aston Ville, koja je izmišljena kada se on kao igrač poskliznuo te nije donio naslov prvaka Liverpoolu. Nije ni sada uspio...

Kako je sve izgledalo na Etihadu pogledajte OVDJE.

25. travanj 2024 23:46