BURAK AKBULUT Anadolu Agency Via Afp
Poluvrijeme za pamćenje

Budimir s dva gola donio pobjedu svojoj momčadi! Hrvatski napadač tresao mrežu u razmaku od 12 minuta

Budimir je s ova dva gola stigao do brojke od 4 u španjolskom prvenstvu ove sezone
Piše: SNObjavljeno: 24. siječanj 2021. 16:14

U 20. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na domaćem terenu pobijedila Granadu s 3:1, a ponajviše zahvaljujući hrvatskom napadaču Anti Budimiru.

On je zabio dva gola, a mrežu je tresao u 27. i 39. minuti za 2:0 vodstvo svoje Osasune. Zamijenjen je na poluvremenu.

Treći gol za Osasunu zabio je Moncayola u 86. minuti, dok je jedini gol za Granadu zabio Suarez Charris u 50. minuti.

Budimir je s ova dva gola stigao do brojke od 4 u španjolskom prvenstvu ove sezone. Prethodno je zadnji put tresao mrežu Valladolidu u 13. kolu.