PRIJATELJI ZAUVIJEK

Rakitić nakon HR okršaja na Instagramu objavio dirljivu fotografiju s Modrićem i izazvao brojne komentare

Obojica su nakon derbija Reala i Seville objavili emotivne postove na svojim profilima.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. studeni 2021. 10:14

Nakon derbi-utakmice 15. kola španjolskog prvenstva između Reala i Seville svoje su fanove na njihovim Instagram-profilima razveselili Luka Modrić i Ivan Rakitić. Nekadašnji kolege iz hrvatske reprezentacije ove su se nedjelje našli na suparničkim stranama, kao i mnogo puta kroz utakmice Primere. Modrić je u dresu Reala odigrao 73 minute, a dvije minute ranije igru je na gostujućoj strani napustio Rakitić.

Nakon dvoboja kapetan Vatrenih je na svom profilu napisao: "Važna utakmica. Važna pobjeda. Idemo!!!", a Rakitić objavio fotografiju rukovanja s nekadašnjim suigračem i kapetanom uz poruku: "Naš cilj ostaje isti."

Objave su im dobile brojne komentare podrške, a Real je slavio rezultatom 2:1 i to fantastičnim pogotkom Viniciusa Juniora u 87. minuti.

25. travanj 2024 06:32