LLUIS GENE Afp
TUŽNA LICA NA CAMP NOUU

Uzdrmana Barcelona ponovno bez pobjede! Primili gol već u drugoj, pa se spašavali u 90. minuti!

Neki su Kataloncima unaprijed pripisali bodove, ali izgleda je i Granada nepremostiva prepreka
Piše: SN, HinaObjavljeno: 20. rujan 2021. 23:08

U susretu 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u ponedjeljak na svom stadionu protiv Granade odigrala 1-1, a izjednačujući pogodak zabila je u 90. minuti.

Granada je povela preko Domingosa Duartea već u 2. minuti. Unatoč stalnom pritisku i dobrim prigodama, Barca nikako nije uspijevala zatresti mrežu protivnika sve do 90. minute, kada je za 1-1 pogodio branič Ronald Araujo.

Domingos Duarte

Barcelona je imala 77 posto posjeda lopte, 17 udaraca prema golu, šest u okvir, te 12 kornera, no ponovno je ostala bez pobjede. Nakon četiri odigrana kola, Katalonci imaju dvije pobjede i dva remija, a ovo im je bila prva utakmica nakon teškog poraza od Bayerna u Ligi prvaka (0-3).

Ronald Araujo pogodak

Vodeći Real Madrid ima 13 bodova, drugi je Atletico Madrid s 11, a Valencia i Real Sociedad imaju po 10 bodova. Barcelona s utakmicom manje je sedma s 8 bodova, dok je Granada 17. s tri boda.

23. travanj 2024 06:17