VAGELIS GEORGARIOU/ACTION PLUS/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Vagelis Georgariou/action Plus/Shutterstock Editorial/Profimedia
REZULTATI VELIKE ANKETE

Čitatelji izabrali: Luka Modrić najbolji, jedan Vatreni ga prati u stopu, a evo tko je bio najslabiji!

Kapetan je odigrao junački i odveo je Hrvatsku među 16 najboljih momčadi Starog kontinenta
Piše: SNObjavljeno: 23. lipanj 2021. 12:47

To je rezime okršaja u Glasgowu u kojem je Hrvatska pobijedila Škotsku 3:1 u utakmici odluke skupine D na Euru, a Luka Modrić je prekrasnim golom vanjskim dijelom kopačke u 62. minuti doveo Hrvatsku u vodstvo po drugi put.

Bio je to gol za 2:1, a 15 minuta kasnije Ivan Perišić je zatresao mrežu za konačnih 3:1.

Prema navijačkim glasovima u anketi Sportskih novosti Luka Modrić očekivano je najbolje ocijenjeni igrač Hrvatske protiv Škotske sa 3284 glasa. Iza njega je Ivan Perišić sa 2777 glasova, a slijede Dominik Livaković (1795 glasova), strijelac prvog gola Hrvatske Nikola Vlašić (1583), Josip Juranović (621), Mateo Kovačić (510), Joško Gvardiol (412)...

Najmanje glasova od hrvatskih reprezentativaca (u trenutku pisanja teksta) dobili su Andrej Kramarić (50), Domagoj Vida (52), Luka Ivanušec (54)...

24. travanj 2024 13:43