MIGUEL MEDINA Afp
ASISTENCIJA PAŠALIĆA

Branitelj naslova AC Milan u prvom je kolu s 4-2 na San Siru porazio Udinese
Piše: SNObjavljeno: 13. kolovoz 2022. 20:10

Krenulo je i nadmetanje u Serie A, a u prvom kolu branitelj naslova AC Milan na svom je stadionu dočekao i porazio Udinese.

Ante Rebić našao se u udarnom sastavu Stefana Piolija i odmah se svom treneru odužio prvim pogocima u novoj sezoni.

Hrvatski napadač majstorski je na asistenciju Calabrije pogodio mrežu u 15. minuti, a potom je upisao još jedan pogodak u 68. kada ga je uposlio Diaz.

Prvi pogodak Rebića pogledajte OVDJE, a drugi OVDJE.

Ante Rebić protiv Udinesea

SOFA SCORE

Utakmica na San Siru završila je s 4-2 za domaći sastav za koji su osim Rebića pogotke zabili Hernandez u 11. i Diaz u 46. minuti. Rodrigo Becao iz gostujućeg sastava zabio je prvi pogodak na ovom susretu već u 2. minuti, dok je u trećoj minuti nadoknade 1. poluvremena tada za 2:2 mrežu zatresao njegov suigrač Masina.

Asistencija Pašalića

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić novu je sezonu u dresu Atalante započeo asistencijom za vodeći pogodak u 2-0 (1-0) pobjedi na gotovanju kod Sampdorije.

Pašalić je u 26. minuti glavom spustio loptu Toloiju koji je iz velike blizine proslijedio loptu u mrežu. Konačni rezultat postavio je Lookman u petoj minuti sudačke nadoknade.