REUTERS/Alessandro Garofalo / REUTERS
NOVI USPJEH

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. prosinac 2016. 23:30

Hrvatski trener Ivan Jurić se plasirao s Genoom u osminu finala talijanskog kupa poslije dramatične 4:3 pobjede nad Perugijom.

Regularni dio je završen 2:2 iako je Genoa imala dva gola prednosti zahvaljujući Simeoneu odnosno Pandevu koji su poentirali u 3. i 37. minuti.

No, nastavak donosi bitno drugačiju sliku. Niželigaš se budi i dolazi do izjednačenja preko Bianchija i Drolea u 53. i 63. minuti.

Okršaj odlazi u produžetke gdje domaćin brzo stječe nova dva gola prednosti i takoreći rješava pitanje pobjednika. Zabio je Pandev svoj drugi gol u 100. minuti da bi Ninković u 116. minuti povisio 4:2. Neizvjesnot vraća u 120. minuti Di Nolfo, a kraj trilera na Luigi Ferrarisu okončao je gostujući igrač Guberti crvenim kartonom.

26. travanj 2024 01:21