ISABELLA BONOTTO Afp
5 golova i 2 crvena u derbiju

U velikom derbiju pretposljednjeg, 37. kola Serie A Juventus je pobijedio Inter u Torinu sa 3:2
Piše: SNObjavljeno: 15. svibanj 2021. 19:55

Do slavlja u Torinu 'Bianconeri' su stigli iako su od 55. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Bentancura.

Juventus je poveo u 24. minuti preko Cristiana Ronalda. Udarac slavnom Portugalcu s bijele točke obranio je vratar Handanović, ali je Ronaldo pospremio odbijanac. Samo 11 minuta kasnije izjednačio je Romelu Lukaku s bijele točke, da bi vodstvo Juventusu lijepim golom u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena vratio Juan Cuadrado.

Gol Ronalda pogledajte OVDJE.

U 55. minuti Juventus ostaje s igračem manje nakon isključenja Bentancura, a u 83. minuti Inter izjednačava nakon autogola Chiellinija.

Gol Lukakua pogledajte OVDJE.

Juventus je ovom pobjedom prestigao Napoli na četvrtom mjestu ljestvice i ima 75 bodova, isto kao trećeplasirani Milan koji ima i utakmicu manje.

Gol Cuadrada za 2:1 pogledajte OVDJE.

Autogol Chiellinija pogledajte OVDJE.

Konačnih 3:2 za Juventus postavio je Cuadrado iz jedanaesterca koji je skrivio Ivan Perišić na njemu samome u 88. minuti.

Pobjednički gol Cuadrada za 3:2 pogledajte OVDJE.

Marcelo Brozović, koji je startao od prve minute, je pocrvenio u drugoj minuti sudačke nadoknade, nakon što je skupio dva žuta kartona u razmaku od svega 4 minute. Perišić je odigrao drugo poluvrijeme za 'Nerazzurre'.

19. travanj 2024 11:04