Vlašić je regirao iz prve, nije prošlo

ODD ANDERSEN Afp
ŠANSA UTAKMICE

U toj je situaciji Vlašić dobio i udarac, nekoliko minuta mu se ukazivala pomoć, pa ga je Dalić zamijenio
Piše: SNObjavljeno: 23. studeni 2022. 12:49

Hrvatska i Maroko odigrali su 0:0 u utakmici prvog kola skupine F na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Najbolju priliku na utakmici imao je Nikola Vlašić potkraj prvog poluvremena.

Perišić je na lijevom krilu podvalio loptu za Bornu Sosu, koji je utrčao u kazneni prostor Maroka i podvalio loptu Vlašiću na pet metara od gola. Bila je to teška situacija, Vlašić je pucao iz prve, ali sjajno je obranio marokanski vratar Bounou i spasio svoju momčad od najgoreg scenarija prije odlaska na odmor.

U toj je situaciji Vlašić dobio i udarac, nekoliko minuta mu se ukazivala pomoć, pa ga je izbornik Zlatko Dalić na poluvremenu zanmijenio i uveo Marija Pašalića.