Club Bruges' Ivan Perisic celebrates after scoring against Toulouse in their Europa League soccer match at Jan Breydel stadium in Bruges December 16, 2009. REUTERS/Thierry Roge (BELGIUM - Tags: SPORT SOCCER)
 Reuters
PERIŠIĆ

U golgeterskoj formi

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić zabio je jedini gol u prvoj utakmici 19. kola belgijskog prvenstva, u kojoj je njegov Club Brugge kao gost pobijedio Mechelen 1-0
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 11. prosinac 2010. 00:29

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić zabio je jedini gol u prvoj utakmici 19. kola belgijskog prvenstva, u kojoj je njegov Club Brugge kao gost pobijedio Mechelen 1-0. Zabio je 21-godišnji veznjak pogodak već u petoj minuti na ubacivanje Dirara postigavši svoj šesti prvenstveni pogodak ove sezone. U prethodnom je dvoboju, prošlonedjeljnome domaćem 4-3 trijumfu protiv Westerloa, precizan bio dvaput.

Odigrao je Perišić svih devedeset minuta za svoju momčad, a u 57. je minuti propustio idealnu priliku za drugi pogodak.

Domaći, za koje je od početka do kraja odigrao bivši Hajdukov prvotimac i BiH-reprezentativac Boris Pandža, su od 27. minute igrali s igračem manje nakon što im je isključen Christian Benteke.