Screenshot: Reddit
TURSKO PRVENSTVO

Piše: HinaObjavljeno: 08. listopad 2018. 00:04

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida isključen je u 29. minuti susreta 8. kola turskog prvenstva u 2-2 remiju Bešiktaša na gostovanju kod Konyaspora.

Konyaspor je poveo u 31. minuti iz 11-erca kojega je iskoristio Yatabare, no Besiktas je i igračem manje uspio preokrenuti preko Vagnera Lovea u 79. i Lensa u 80. minuti, ali je bod domaćima spasio Hurtado u četvrtoj minuti nadoknade.

Treći Bešiktaš sada ima 15 bodova, kao i drugi Istanbul BB te četvrta Kasimpasa, dok je Konyaspor sedmi sa 12 bodova.

Ranije u nedjelju suparnik zagrebačkog Dinama Fenerbahče je na svom stadionu odigrao 0-0 protiv Istanbul BB-a i sada zauzima 15. mjesto s osam bodova.