INSTAGRAM Instagram
RUSKINJA ‘PROVOCIRA‘

Klizačica koja je oduševljavala u Domu sportova fotografirala se za rusku verziju Playboya
Piše: SNObjavljeno: 01. ožujak 2021. 20:33

Elizaveta Tuktamysheva, bivša svjetska i europska prvakinja koja je svojim nastupima oduševljavala i publiku u Ledenoj dvorani Doma sportova, napravila je "korak više" u svojoj globalnoj promociji. Atraktivna Ruskinja skinula je sve sa sebe ua popularni čsopis za odrasle...

Fotografirala se za rusku verziju Playboya (Maksim), pa se tako na naslovnici pojavila u donjem rublju, dok je unutar magazia set daleko provokativnijih fotografija poznate sportašice.

"Sportašice su rijetko naše gošće. Posebice ako su u pitanju svjetski prvaci", stoji u opisu.

Nedavno je osvojila Grand Prix natjecanje u Moskvi, a uskoro ju očekuje natjecanje na kupu Rusije gdje će se boriti za mjesto u reprezentaciji uoči Svjetskog prvenstva.

Pamti je i publika u Domu sportova, jer nastupila je i na Europskom prvenstvu 2013. godine kad je osvojila brončanu medalju, a bila je i na nekoliko Zlatnih pirueta.

U Šangaju 2015. godine postala je svjetska prvakinja, iste godine bila je i europska prvakinja, pobjednica Grand Prixa.

25. travanj 2024 00:32