Giuseppe Bellini/Getty Images
NEZAUSTAVLJIVI DINAMOVAC

EVO ZAŠTO DANIJA OLMA LOVE SAMI VELIKANI! DINAMOV DRAGULJ PONOVNO ODLUČIO UTAKMICU Španjolci više ne mogu ni zamisliti momčad bez njega

Nogometaš Dinama bio je ključni igrač u pobjedi Španjolske u Kazahstanu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. rujan 2019. 19:41

Dani Olmo nastavlja sa sjajnom formom. U dresu Dinama je nenadmašan, a sad je i neizostavno ime na popisu izbornika Luisa De la Fuente Castilla...

Nakon što je pokorio Stari kontinent sa svojom španjolskom reprezentacijom tijekom lipanjskog EURO-a, popularni nogometaš nastavlja oduševljavati.

Danas je bio ključni pojedinac u pobjedi 1-0 na gostovanju protiv Kazahstana na gostovanju. Kapetan reprezentacije hrabro je uzeo loptu u 28. minuti i mirno zabio s bijele točke za, pokazat će se kasnije, konačan rezultat u utakmici na istoku.

Soccer Football - 2019 UEFA European Under-21 Championship - Final - Spain v Germany - Dacia Arena, Udine, Italy - June 30, 2019  Spain's Dani Olmo celebrates scoring their second goal with Fabian Ruiz and Pablo Fornals   REUTERS/Alberto Lingria
REUTERS/Alberto Lingria / REUTERS
Dani Olmo

Moglo je završiti i uvjerljivije u Kazahstanu, ali u 57. minuti Španjolska nije realizirala drugi penal na utakmici. Ovoga puta odgovornost nije preuzeo nogometaš Dinama, već je to učinio veznjak Barcelone Carles Alena i nije to bio dobar potez.

Utakmica je na kraju završila 1-0, Španjolska se vraća s maksimalnim učinkom, a za Olma je najbitnije da nastavlja seriju. Bilo koji dres imao na sebi, samo podebljava cijenu...

21. travanj 2024 06:39