NOĆ NAKON SUSRETA

POLUGOLI U KREVETU Bivši nogometaš Crvene Zvezde odlučio hrvatski derbi pa osvanuo na provokativnoj fotki

Screenshot: Instagram

Marko Vešović bio je prošle nedjelje jedan od Rijekinih junaka na Poljudu. Ovaj Crnogorac je golom inicirao preokret Rijeke protiv Hajduka, a nakon susreta se njegova djevojka pohvalila zajedničkom fotografijom iz kreveta.

Vešović je trenutno igrač Spezije na posudbi u Rijeci, a u susretu 33. kola HNL-a u Rijekinoj pobjedi protiv Hajduka 2:1 zabio je za 1:1 u 56. minuti, samo dvije minute po ulasku u igru, da bi pobjedu gostima donio gol Marija Gavranovića iz 79. minute.

Noć nakon susreta Vešović je očito proveo sa svojom djevojkom Tamarom Bulatović koja je na Instagramu objavila fotografiju iz kreveta na kojoj su oboje oskudno odjeveni.

Vešović je profesionalnu karijeru započeo u Budućnosti 2008. godine, nakon čega je igrao za Mladost iz Podgorice, Crvenu zvezdu i Torino, prije dolaska u Speziju, odnosno Rijeku.

#tb from #Split ... #mylove

A photo posted by Tamara Bulatovic (@troublemaker_tb) on Apr 26, 2016 at 5:11am PDT

20. travanj 2024 06:27