MOGLO JE I GORE

Screenshot: Youtube

Najbolji strijelac Napolija Gonzalo Higuain kažnjen je sa četiri utakmice zabrane nastupa u Serie A zbog crvenog kartona koji je zaslužio prošlog vikenda u porazu od Udinesea.

Higuain je na gostovanju u Udinama zabio u 24. minuti u tom trenutku za izjednačenje na 1:1, da bi u 75. minuti završio na prijevremenom hlađenju u svlačionici.

Drugi žuti karton zaslužio je zbog pokušaja obračuna s igračem kojeg je faulirao, a onda je krenuo u pokušaj obračuna i sa sucem Massimilianom Irratijem.

Na kraju je zapravo imao i sreće jer je Irrati u svom izvještaju napisao da ga je Higuain samo 'blago odgurnuo'.

Podsjećamo, Napoli je utakmicu izgubio s 3:1 i tako zaostao za vodećim Juventusom šest bodova. Higuain je s 30 golova uvjerljivo najbolji strijelac Serie A, sa 16 golova više na kontu od Carlosa Bacce i Paula Dybale, a sada neće imati pravo nastupa u utakmicama protiv Verone, Intera, Bologne i Rome.

25. travanj 2024 10:27