JAO, TO JE BOLJELO

Screenshot: Reddit

Utakmica 35. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Rayo Vallecana i Real Madrida bila je zaista nevjerojatna.

Rayo je vodio 2:0, da bi Real spektakularno uspio preokrenuti i na kraju pobijediti s 3:2. Osim sjajnih poteza i golova, na susretu su gledatelji mogli vidjeti i neke veoma hrabre poteze.

Među njih spada i izletavanje vratara Reala Keylora Navasa u noge Adrija Embarbe u 22. minuti.

U trenucima kad je Real gubio 2:0 Rayo se našao u još jednoj izglednoj situaciji za gol preko Embarbom, ali Navas je munjevitom reakcijom spasio vrata svoje momčadi.

Učinio je to tako žestoko i uletio Embarbi u noge i sudario se s njime. Kamere su u tom trenutku uhvatile Luku Modrića na klupi u nevjerici, kako se hvata za glavu i suosjeća sa svojim suigračem jer je sudar izgledao vrlo bolno.

Navas se u izletavanju nije srećom ozlijedio i odigrao je čitav susret, dok je Modrić ušao s klupe u 63. minuti.

25. travanj 2024 18:46