PRIJATELJSKA UTAKMICA

Screenshot: Youtube

Odigrana je prijateljska utakmica između Španjolske i BiH u švicarskom St. Gallenu. Španjolska je na kraju slavila s 3:1.

Španjolski izbornik Vicente del Bosque započeo je sa sastavom: Asenjo - Bellerin, Bartra, San Jose, Azpilicueta - Fabregas, Bruno - Asensio, Silva, Nolito - Aduriz.

Prva gola za 'furiju' zabio je Celtin napadač Nolito, u 11. i 18. minuti, dok je nadu BiH vratio Emir Spahić u 29. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Pedro golom u petoj minuti sudačke nadoknade.

Posebno je impresivan bio Nolitov drugi gol, kojeg je zabio majstorskim potezom, dok je Spahić poentirao glavom nakon kornera.

Upravo je Spahić u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela pocrvenio nakon što je prvo odgurnuo dvojicu Španjolaca, a potom i ošamario Cesca Fabregasa.

Iako je Španjolska cijelo drugo poluvrijeme igrala s igračem više, nije uspjela zabiti sve do posljednjih trenutaka.

Podsjećamo, Španjolska će biti suparnik Hrvatskoj u skupini na Euru, uz Tursku i Češku.

17. travanj 2024 02:15