OČARALA PUBLIKU

KATARINA KITAROVIĆ BRILJIRA! Kći predsjednice postala juniorska prvakinja Hrvatske u umjetničkom klizanju!

Zagreb, 051215.Dom sportova, Ledena dvorana.Revija pobjednika 48. Zlatna pirueta Zageb.Na fotografiji: Katarina Kitarovic.Foto: Ronald Gorsic / CROPIX
 Ronald Gorsic / CROPIX

Kći predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović, Katarina Kitarović (15), sinoć je u Domu sportova osvojila juniorsko prvenstvo Hrvatske u umjetničkom klizanju.

Na prvo mjesto popela se s ukupno 99,40 bodova. Katarina je inače članica klizačkog kluba Leda, a za istu se titulu natjecala i prošle godine, kada je osvojila drugo mjesto.

Inače, kći predsjednice nastupila je u prosincu prošle godine i na 48. Zlatnoj pirueti, kada je svojim nastupom jednostavno očarala svu publiku, među kojima je bila i sama Kolinda.

Drugo mjesto na godišnjem juniorskom prvenstvu Hrvatske osvojila je Patricija Skopančić, dok je treće mjesto osvojila Mihaela Štimac Rojtinić.

19. travanj 2024 03:30