SCREENSHOT
TRILER U FINALU

Ovim pothvatom Botev je osigurao nastup u kvalifikacijama za Europsku ligu
Piše: SNObjavljeno: 15. svibanj 2024. 22:59

Botev Plovdiv osvajač je bugarskog Kupa. U pravom trileru na nacionalnom stadionu Vasil Levski svladali su Ludogorec rezultatom 3:2 i četvrti put u povijesti osvojili ovaj trofej.

Jedan od junaka pobjede bio je i hrvatski napadač Martin Sekulić koji je postigao pogodak za vodstvo 2:1 u sam smiraj prvog poluvremena, a izašao je iz igre u 75. minuti.

POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Na samom kraju utakmice zbila se prava drama. U 11. minuti sudačke nadoknade Rwan Cruz imao je kazneni udarac s kojim je mogao izjednačiti rezultat i odvesti utakmicu u produžetke, ali ga nije uspio realizirati i momčad iz drugog najvećeg bugarskog grada mogla je započeti proslavu.

Ovim pothvatom Botev je osigurao nastup u kvalifikacijama za Europsku ligu.

15. svibanj 2024 23:00