JAN WOITAS Dpa Picture-alliance Via Afp
IMAO I BOLJE RJEŠENJE?

VIDEO Gvardiol zamalo produžio nevjerojatni niz! Da je ovo zabio, bio bi to jedan od najljepših golova sezone

Vatreni je u sredini imao samog Haalanda, no bivši igrač Dinama se odlučio na zahtjevabn udarac
Piše: SNObjavljeno: 14. svibanj 2024. 23:22

Manchester City je svladao Tottenham 2:0 i došao na prag četvrte titule u nizu. Junak je bio norvežanin Erling Haaland koji je zabio oba pogotka. Uoči posljednjeg kola u kojem dočekuju West Ham imaju dva boda više od Arsenala.

Aktualni prvaci su probili blok Tottenhama u 52. minuti. Tada je Kevin De Bruyne pronašao Haalanda koji nije imao težak posao poslati loptu u mrežu. City je mogao povesti i ranije, u 38. minuti kada je ogromnu priliku propustio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.

Nakon jednog centaršuta Kylea Walkera, Gvardiol je pobjegao obrani domaćina i iz prve opalio ljevicom, ali nije bio precizan, lopta je otišla daleko od gola Tottenhamova vratara Guglielma Vicarija. Gvardiol je u sredini imao samog Haalanda, no bivši igrač Dinama se odlučio na udarac.

PRILIKU GVARDIOLA POGLEDAJTE OVDJE

Njegov promašaj na kraju nije koštao Građane koji su došli do važne pobjede. Izuzev toga, Gvardiol je odigrao sjajnu utakmicu te je bio jedan od najboljih pojedinaca svoje momčadi. Punu minutažu imao je i Mateo Kovačić koji je također odigrao solidnu utakmicu.

15. svibanj 2024 00:30