REUTERS/Juan Medina / REUTERS
'MASAKR' U MADRIDU

Piše: HinaObjavljeno: 07. siječanj 2017. 16:02

Nogometaši Real Madrida na svom su Santiago Bernabeuu s uvjerljivih 5-0 (4-0) svladali pretposljednju Granadu u prvoj utakmici subotnjeg programa 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Već nakon pola sata igre bilo je potpuno jasno da se Granada ne može nositi s vodećom momčadi prvenstva, a na semaforu je pisalo 4-0 pa konačan rezultat zapravo može zadovoljiti goste koji su u drugih 60 minuta utakmice primili samo jedan pogodak.

Granadu je načeo Isco golom u 12. minuti. Slijedili su pogoci Benzeme (20) i Cristiana Ronalda (27), prije nego što je Isco u 31. minuti postigao svoj drugi gol na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odigrao cijelu utakmicu.

Real Madrid 5-0 Granada - All Goals - COPE -07...

U drugom poluvremenu je za konačnih 5-0 pogodio Casemiro u 58. minuti.

Real je na čelu ljestvice s 40 bodova, šest više od drugoplasirane Barcelone koja u nedjelju gostuje kod Villarreala. U subotu su na rasporedu još tri utakmice, a sastaju se Eibar - Atletico Madrid (16.15), Las Palmas - Sporting Gijon (18.30) i Real Sociedad - Sevilla (20.45).