EIBNER-PRESSEFOTO/JAN PRIHODA/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Eibner-pressefoto/jan Prihoda/imago Sportfotodienst/profimedia
U SJAJNOJ FORMI

Nastavi li ovako nećemo još dugo čekati da se nađe u planovima Zlatka Dalića
Piše: Vito TomasObjavljeno: 13. travanj 2024. 15:20

U 29. kolu drugog ranga njemačkog nogometnog prvenstva Paderborn i Karlsruher podijelili su bodove (1:1), a u strijelce se za gostujući sastav još jednom upisao Igor Matanović.

MATANOVIĆEV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Nakon što su domaćini poveli u 21. minuti preko Sirlorda Conteha, hrvatski napadač ekspresno je izjednačio rezultat niti pet minuta kasnije. Sjajno je primio loptu i silovito s ruba šesnaesterca opucao po golu, a nakon što je vratar obranio njegov prvi pokušaj, izborio se za odbijanac i sigurno poentirao u mrežu Paderborna.

21-godišnjem Matanoviću ovo je već 12. pogodak ove sezone u popularnoj ‘Cvajti‘ i peti u posljednjih šest utakmica, a nastavi li u ovom tonu zasigurno nećemo čekati još dugo da se nađe i u planovima Zlatka Dalića.

16. travanj 2024 13:11