PETER SCHATZ/ALAMY/ALAMY/PROFIMEDIA Peter Schatz/Alamy/Alamy/Profimedia
POPUSTILI ŽIVCI

Niko Kovač sretno uzeo bod, a u poluvremenu uletio u žestoku svađu sa suparničkim trenerom

Hrvatski trener je ušao u žestoku raspravu s trenerom Augsburga Stefanom Reuterom
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 08. listopad 2022. 18:11

Dvoboj između FC Augsburga i VfL Wolfsburga (1:1) nije ponudio puno igre. U fokusu su najviše bili treneri Niko Kovač i Stefan Reuter. Igrači Nike Kovača poveli preko Yannicka Gerhardta (27.), no na kraju su se zadovoljili remijem jer je Robert Gumny (55.) izjednačio.

No, nakon jednog oštrog duela na terenu uslijedio je niz verbalnih okršaja između igrača. Sudac Daniel Siebert dodijelio je pet žutih kartona igračima unutar četiri minute (37. do 40.), a morao je smiriti i menadžera Augsburga Stefana Reutera, te Kovača koji su se ozbiljno posvađali. Ni u poluvremenu se živci nisu potpuno smirili. Reuter i Kovač ponovno su nastavili sa svojom raspravom.

Nakon bure problema Augsburg je u nastavku ukupno bio bolji, Wolfsburg se uglavnom branio i imao puno sreće da su domaći promašili dosta šansi.

Kovaču ovaj bod sigurno nije donio potpuni mir na klupi, ali u zadnje dvije utakmice uzeo je četiri boda, a točno toliko uzeo je u prvih sedam kola. Pomak je dakle evidentan.

19. svibanj 2024 11:09