Kramarić je ovoga puta asistirao
 AFP
ODLIČNA VEČER

Raspoloženi Vatreni! Pjaca zabio protiv Fiorentine, Kramarić asistirao u visokoj pobjedi Hoffenheima

Pjaca je u igru ušao u 65. minuti, dok je Milan Badelj ostao na klupi
Piše: HinaObjavljeno: 07. prosinac 2020. 23:17

Genoa je u posljednjem susretu 10. kola Serie A odirala 1:1 protiv Fiorentine u gostima, a važnu ulogu igrati je povremeni reprezentativac Marko Pjaca...

Bivši napadač Dinama zabio je za goste u 89. minuti, no bod domaćinu na kraju je dobio Nikola Milenković u čak 98. minuti susreta!

Marko Pjaca
SOFASCORE ZA SN

Pjaca je u igru ušao u 65. minuti umjesto Eldora Shmurodova, dok je drugi hrvatski nogometaš Milan Badelj ostao na klupi.

Gol Marka Pjace možete vidjeti - OVDJE.

U zadnjoj utakmici desetog kola njemačkog prvenstva Hoffenheim je kod kuće sa 3-1 pobijedio Augsbrug.

Dvostruki strijelac za Hoffenheim bio je Grillitsch koji je prvi put zatresao suparničku mrežu u 17. minuti, a drugi put u 46. minuti - i Bebou u 50. minuti. Jedini gol za Ausgburg zabio je Caligiuri u 31. minuti.

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić, koji je asistrao Bebouu kod trećeg pogotka, odigrao je cijeli susret za Hoffenheim.

Hoffenheim je trenutačno 10. na ljestvici s 12 bodova.

U dvoboju 12. kola Primere Eibar i Valencia su odigrali bez golova 0-0. Eibar je 11. s 14. bodova, a Valencia 13. s bodom manje. Vodi Atletico s 26 bodova.

28. travanj 2024 07:29