Ivica Olić

Screenshot
SUDAR VETERANA

U gradskom derbiju bivših nogometaša s revijalnim tonom, palo je čak 14 pogodaka u 70 minuta igre
Piše: Andro PolicObjavljeno: 24. listopad 2022. 10:23

Na 50. godišnjicu otvaranja Olympiastadiona u Münchenu, snage su u revijalnoj utakmici odmjerili bivši i danas umirovljeni nogometaši koji su nekoć nastupali za München 1860 i Bayern. Kao i što to obično biva u ovakvim utakmicama, niti u ovoj nije nedostajalo pogodaka, pa su tako legende Bayerna slavile 8-6, a veterani su odigrali dva poluvremena po 35 minuta. U napadu je zaigrao Ivica Olić koji se pobrinuo za dva pogotka svog bivšeg kluba. Prvo je poentirao glavom za vodstvo 4-3 u 40. minuti, da bi šest minuta kasnije ponovno zabio nakon što je primio loptu na prsa, a onda se sjajno našao i prebacio vratara za svoj drugi pogodak.

POGOTKE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Jedan gol za Bayern postigao je i Hans-Jörg Butt, vratar koji je tijekom karijere bio poznat po izvođenju kaznenih udaraca, a i ovaj je put poentirao s bijele točke. Ipak, za potez utakmice pobrinuo se Zvjezdan Misimović koji je s gotovo polovice igrališta precizno naciljao mrežu i prebacio suparničkog vratara, te tako dobio velike ovacije s tribina.

12. svibanj 2024 08:46