JEAN-CHRISTOPHE VERHAEGEN Afp
SLAVLJE U GOSTIMA

Lille novom pobjedom sve bliže Ligi prvaka, Metz i dalje u opasnoj zoni

Piše: HinaObjavljeno: 28. travanj 2024. 15:40

Nogometaši Lillea uspješno su obavili nedjeljni gostujući posao, pobijedili su s 2-1 Metz u dvoboju 31. kola francuske Ligue 1.

Svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu, a Metz je čak i poveo u 23. minuti kada je Gruzijac Mikautadze realizirao jedanaesterac. Do kraja prvog dijela Lille je okrenuo rezultat na svoju stranu, a golove su dali Ismaily u 31. i Yazici u 44. minuti.

U samom finišu dvoboja Metz je postigao pogodak za 2-2, ali je gol poništen zbog zaleđa. Novim porazom Metz je ostao u opasnoj zoni na ljestvici. Trenutačno je na 16. mjestu, s koje će momčad na kraju sezone igrati dodatne kvalifikacije za ostanak/ulazak u Ligue 1.

Lille je pobjedom napredovao za jedno mjesto te se trenutačno nalazi na trećoj poziciji.

28. travanj 2024 15:40