JOE KLAMAR/AFP/PROFIMEDIA Joe Klamar/Afp/Profimedia
POBJEDA SALZBURGA

Dinamov protivnik u Ligi prvaka do pobjede bez problema! Zabio i jedan od najboljih mladih napadača Europe

U sastavu RB Salzburga nije bilo hrvatskih nogometaša Luke Sučića i Roka Šimića
Piše: HinaObjavljeno: 10. rujan 2022. 18:55

Nogometaši RB Salzburga upisali su novu jednostavnu pobjedu u domaćem prvenstvu, u 8. kolu su slavili na gostovanju kod Rieda s 3-0.

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini E ovosezonske Lige prvaka postigao je dva pogotka u uvodnih petnaest minuta. Strijelci su bili mladi 19-godišnji Slovenac Šeško i Adamu. Zadnji je pogodak na susretu postigao Okafor u 71. minuti.

Oba su sastava utakmicu završila s desetoricom. Kod domaćina je u 42. minuti pocrvenio hrvatski nogometaš Leo Mikić, dok je deset minuta kasnije kod gostiju isključen strijelac Adamu.

U sastavu RB Salzburga nije bilo hrvatskih nogometaša Luke Sučića i Roka Šimića. Uz utakmicu više RB Salzburg na vrhu ljestvice ima i četiri boda više od LASK-a iz Linza.

19. svibanj 2024 07:46