Situacija iz 19. minute

TWITTER SCREENSHOT
VEĆ SE SLAVIO GOL

Njemački sudac vidio je situaciju koja je prekinula akciju još i ranije od udarca Dinamova napadača.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. listopad 2022. 21:59

Dinamo je do poluvremena uspio izjednačiti protiv RB Salzburga u 4. kolu Lige prvaka. Robert Ljubičić zabio je gol za 1:1 u 42. minuti utakmice, a taj je rezultat bez problema mogao svijetliti na maksimirskom semaforu i ranije. Jer, u 19. minuti zabio je Bruno Petković, ali slavlje više od 20 tisuća ljudi na stadionu kratko je trajalo.

Dogodila se poprilično neobična, pomalo i nejasna situacija uoči gola. Oršić je sjajno izveo korner, dobro ubacio, a Petković zabio otprve. No, sudačka zviždaljka čula se ranije, još dok je lopta bila u zraku.

Što je pošlo po zlu? Sudac Tobias Stieler vidio je da su se negdje na rubu kaznenog prostora povlačili Dino Perić i jedan igrač Salzburga. To je, po njemu, bilo dovoljno da se oglasi i da gol Dinama bude nepriznat. Pobijesnio je cijeli Dinamo na suca, ali Stieler je svoju odluku o Perićevom prekršaju donio ranije od Petkovićeva udarca za gol...

08. svibanj 2024 01:11