Zvonimir Šarlija

PRIVATNA ARHIVA
OSVOJILI KUP GRČKE

Fešta u Ateni: Hrvat s Panathinaikosom osvojio prvi trofej u karijeri, pa žestoko proslavio!

Hrvatski stoper Zvonimir Šarlija osvojio je prvi trofej u karijeri
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 22. svibanj 2022. 13:48

U subotnjoj utakmici finala Kupa Grčke njegov je Panathinaikos na Olimpijskom stadionu u Ateni svladao PAOK iz Soluna rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je Cantalapiedra iz kaznenog udarca u 34. minuti.

Bivši član Slavena Belupa, moskovskog CSKA te turskih klubova Kasimpase i Ankaragücüa u igru je ušao u četvrtoj minuti sudačke nadokande te je sa suigračima žestoko proslavio osvajanje prvog trofeja od 2014. godine, kad je atenski klub također bio pobjednik Kupa.

Šarlija je ove sezone u Panathinaikosu skupio 1924 minute u 25 nastupa u prvenstvu i Kupu, a od toga je 20 utakmica odigrao u punoj minutaži. S grčkim velikanom 25-godišnji Koprivničanac ima ugovor do ljeta sljedeće godine.

01. svibanj 2024 14:14