Igor Tudor

ITALY PHOTO PRESS/ZUMA PRESS/PROFIMEDIA Italy Photo Press/zuma Press/profimedia
SERIE A

Igor Tudor upisao novu pobjedu protiv Empolija i približio se najvećem rivalu na jedan bod

Nakon ove pobjede Lazio je na sedmom mjestu s 59 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 12. svibanj 2024. 15:53

Lazio je u nedjelju u utakmici 36. kola talijanskog prvenstva kod kuće s 2:0 svladao Empoli i tako se vratio na pobjedničke staze nakon što je prošlo kolo remizirao u gostima protiv Monze.

Momčad koju vodi hrvatski trener Igor Tudor došla je u vodstvo na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi pogotkom Patrica te na predah otišla s prednošću, a točku na i u 89. minuti stavio je Vecino pogotkom za 2:0.

Nakon ove pobjede Lazio je na sedmom mjestu s 59 bodova, jednim manje od šestoplasirane Rome koja u kasnijem terminu gostuje kod Atalante.

12. svibanj 2024 15:54