RON JENKINS Afp
VELIKANI REMIZIRALI

Pogledajte pogotke: Već su ga jednom otpisali, a sinoć je s dva eurogola zadivio sve! Zaigrao i Modrić

Barca i Juventus odigrali su 2:2, a isti rezultat upisao je i madridski Real protiv meksičke Americe
Piše: HINAObjavljeno: 27. srpanj 2022. 08:02

Nogometaši Barcelone remizirali su 2-2 s Juventusom iz Torina u prijateljskoj utakmici u Dallasu, dok je Real Madrid također u sklopu priprema za SAD u San Franciscu odigrao 2-2 s meksičkom Americom.

U Kaliforniji su za europskog i španjolskog prvaka zabili veteran Karim Benzema i najplaćeniji igrač La Lige Eden Hazard, dok je Luka Modrić odigrao prvo poluvrijeme za Real.

Real Madrid će svoju američku turneju završiti utakmicom protiv Juventusa u subotu u Pasadeni.

U dvoboju Barcelone i Juventusa za Katalonce je pogodio Francuz Dembele u 34. i 40. minuti, dok je za Juventus bio uspješan Talijan Moises Kean u 39. i 51. minuti. Novo pojačanje Blaugrane Poljak Robert Lewandowski, koji će 5. kolovoza službeno biti predstavljen klubu na stadionu Cam Nou, odigrao je sat vremena, ali se nije upisao među strijelce.

Barcelona će odigrati još jednu utakmicu tijekom američke turneje kada će 31. srpnja dočekati New York Red Bullse.

18. svibanj 2024 06:42