BEN STANSALL Afp
DOBRI NASTUPI NAŠIH

Trojac HR-igrača sudjelovao u utakmicama engleskog Championshipa, bivši dinamovac nije igrao

Simon Sluga, Ivan Šunjić i FIlip Krovinović jesu, ali Alen Halilović nije nastupio ovoga vikenda.
Piše: HINAObjavljeno: 06. veljača 2021. 19:47

U susretu 28. kola engleskog Championshipa Luton Town je odigrao 1-1 protiv Huddersfielda, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Simon Sluga.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Jamiea Collinsa, a izjednačio je Naby Sarr u 74. minuti. Lutton se trenutačno nalazi na 15. mjestu sa šest bodova više od zone ispadanja.

Nottingham Forest je na gostovanju pobijedio Wycome sa 3-0, a Filip Krovinović je za goste igrao cijeli susret. Strijelci za Forrest bili su Glenn Murray (7, 54-11m) i Anthony Knockaert (72).

Nottingham je 18. sa 32 boda, četiri više od pozicije koja vodi u niži rang.

Birmingham City je na gostovanju izgubio od Bournemoutha sa 2-3, a za goste je do 67. minute igrao Ivan Šunjić.

Golove za pobjednički sastav zabili su Arnaut Groeneveld (36), Jack Wilshere (61) i Philip Billing (77), dok je oba gola za Birmingham zabio Scott Hogan (27, 68). Alen Halilović nije nastupio za goste.

Birmingham se trenutačno nalazi na 22. mjestu koje vodi u niži rang natjecanja, ali ima isti broj bodova kao i Derby County koji se nalazi u zoni spasa.

Na ljestvici vodi Norwich City sa 55 bodova, Brentford je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Swansea City sa 53 boda.

24. svibanj 2024 18:46