Nikola Moro
 FC DINAMO MOSKVA
KOBNO POTEZANJE

Dinamo je izgubio utakmicu, a bivši Modri možda si je ovim potezom priskrbio status zamjene.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. kolovoz 2020. 20:26

Utakmicu 4. kola ruskog nogometnog prvenstva koju je njegova momčad, moskovski Dinamo, izgubila na gostovanju kod Arsenala iz Tule izgubila s 2:0 neće po dobrom pamtiti ni Nikola Moro. Bivši nogometaš Dinama, onog zagrebačkog, u igru je na stadionu u Tuli ušao u 58. minuti.

Tad je već njegova momčad gubila, ali minimalnim rezultatom. Uvodni je pogodak na utakmici zabio Lesovoy u 23. minuti, a isti će igrač i potvrditi pobjedu Arsenala. Izravni krivac za taj događaj postao je upravo Moro, i to u 73. minuti.

Tada je nakon dugog držanja i povlačenja, Moro na ulasku u vlastiti šesnaesterac srušio Kangwu, a sudac Moskaljov nije dugo dvojio. Odmah je pokazao na bijelu točku, s koje je Lesovoy bio precizan za konačnih 2:0.

Zbog politike oko prava prikazivanja sadržaja na internetu nismo u mogućnosti prikazati video, ali ga možete pogledati OVDJE.

Utakmicu između Zenita i Tambova u kojoj je domaćin slavio s uvjerljivih 4:1 u cijelosti je za domaće odigrao Dejan Lovren.

29. svibanj 2024 06:51