Ronald Goršić / Cropix
JUPILER LIGA

Novi pogodak Perišića

Njegovim golom, a zabio ga je glavom u 24. minuti, Club Brugge je otvorio vrata prema pobjedi u utakmici 21. kola Jupiler lige
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 26. prosinac 2010. 22:17

Dobru formu u belgijskom nogometnom prvenstvu i dalje iskazuje hrvatski U21 reprezentativac Ivan Perišić. Precizan je bio i u nedjelju.

Njegovim golom, a zabio ga je glavom u 24. minuti, Club Brugge je otvorio vrata prema pobjedi u utakmici 21. kola Jupiler lige. Do nje su i došli slavivši na gostovanju kod Genta 2-0 nakon što se na listu strijelaca desetak minuta kasnije upisao i Kouemaha.

Perišiću je postignuti gol četvrti u jednako toliko posljednjih utakmica, a sedmi ovosezonski prvenstveni u devetnaest odigranih utakmica. Ubilježio je i šest asistencija.

U nedjelju je igru napustio u 83. minuti.

Posljednjih dvadesetak odigranih minuta Club Brugge je odradio s igračem manje. Pocrvenio je Dirar.