JAVIER SORIANO Afp
La Liga & Ligue 1

Atletico pobjedom preskočio Barcu i vratio treće mjesto, Lille i Saint-Etienne odigrali bez golova

Šime Vrsaljko izvan sastava zbog ozljede, Domagoj Bradarić i Ivo Grbić su ostali na klupi
Piše: HinaObjavljeno: 11. ožujak 2022. 23:30

Atlético Madrid je kao domaćin jedva svladao Cadiz s 2-1 u prvoj utakmici Primere i vratio se na treće mjesto ljestvice,s tri boda ispred FC Barcelone.

Colchonerosi su poveli već u 3. minuti nakon pogreške vratara Maria Ledesme, koju je iskoristio Portugalac Joao Felix, ali je Cadiz izjednačio u 45. minuti udarcem Alvara Negreda koji je prevario Jana Oblaka.

Pobjedu je ipak osigurao Rodrigo de Paul u 68. minuti iz odbijanca nakon udarca Angela Corree.

Šime Vrsaljko je izvan sastava Atletica zbog ozljede.